BAŞKANIN MESAJI

Sayın Üyemiz,

Bilindiği üzere duayen iş adamı, herkesin örnek aldığı ve Koca Çınar olarak anılan Balıkesir’in ağabeyi Faruk Kula’yı değerli Başkanımızı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Acımız hala ilk günkü gibi taze.

Başkanımızın vefatı ile birlikte 5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kanunu hükmünce yeni Yönetim Kurulumuzu oluşturmuş bulunmaktayız. Merhum Başkanımızın mirası olan Borsamız için daha çok çalışarak daha iyi yerlere getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Balıkesir Kuzu Eti Coğrafi İşareti kapsamında çalışmalarımız devam etmekte ve oldukça yol kat etmiş bulunmaktayız. 2. Denetlememizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Yeni Yılla birlikte bir çok üreticimizle, kasap ve şarküterilerle, restoranlarla sözleşme imzalayarak Balıkesir Kuzu Eti Coğrafi İşareti’nin daha çok yaygınlaşması için çalışacağız.

Toprak Analizi ve Gıda Analiz Laboratuvarlarımız kar amacı gütmeden üyelerimizin ve üreticilerimizin istek ve ihtiyaçlarını yerine getirmeye devam edecektir.

Etkinlik, seminer, konferans ve bilgilendirme toplantılarımız Yeni Yönetimimiz ile birlikte devam edecek, üyelerimize her alanda destek vermeye ve onlarla koordinasyonu sağlayacağız.

2020 yılında da Tarım ve Hayvancılık alanında çalışmalarımız ve projelerimizi artırarak devam edecek, üyelerimiz ve üreticilerimize hizmet kalitemizi artıracağız. 2020 yılının şimdiden tüm üyelerimize, üreticilerimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.

Saygılarımla,

Ersin ERDOĞMUŞ

Yönetim Kurulu Başkanı