YETENEK KAPISI ÇEVRİM İÇİ KARİYER PLATFORMU HK.

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden gelen yazı ile Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından hizmete sunulan "Yetenek Kapısı" çevrimiçi kariyer platformu (www.yetenekkapisi.org); işverenlerin ihtiyaç duydukları yetenekleri henüz eğitimleri devam ederken keşfetmelerine, öğrenci/mezunlar ile zaman ve mekândan bağımsız şekilde iletişim kurmalarına imkân sağladığı belirtilmektedir.

TOBB, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi ile 8 Haziran 2020 tarihinde İş Birliği Protokolü imzalamış olup "Yetenek Kapısı" çevrimiçi kariyer platformunu desteklemektedir.

Bu kapsamında hem Oda ve Borsalarımızın hem de Oda ve Borsalarımıza üye firmaların "Yetenek Kapısı" kariyer platformuna üye olmaları önem arz etmektedir. "Yetenek Kapısı"nda oluşturulacak hesap ile ülkemizdeki ve yurt dışındaki üniversitelerin kariyer merkezleri ile iletişim kurulabilmekte, şirketlerin ve kurumların iş/staj ilanları istenilen üniversite ve bölümlerden öğrencilerin/mezunlarının başvurusuna açılabilmekte, özgeçmişler incelenerek adaylar ile sistem üzerinden iletişim kurulabilmektedir. Yetenek Kapısı; eğitimli gençler arasındaki marka bilinirliğinin artırılmasına, aynı zamanda kariyer etkinliklerinin düzenlenerek üniversitelerin düzenlediği kariyer fuarlarından haberdar olunmasına ve kayıt yaptırılabilmesine imkan sağlamaktadır.

Yetenek Kapısı İşveren kılavuzuna >>>BURADAN<<<< ulaşabilirsiniz..

Gereği bilgilerinize sunulur.

Saygılarımızla.

Kategorideki Diğer Başlıklar

BAKAN PAKDEMİRLİ: 34 PROJEYE 35 MİLYON LİRA HİBE
ÜRÜN MASALARI EYLÜL AYI BÜLTENLERİ YAYINLANDI
TARLADAN 4 STRATEJİK ÜRÜNDE OLUMLU SONUÇLAR GELDİ
BALIKESİR HAYVANCILIĞINA TAZE KAN
TRAKYA BİRLİK YÖNETİM KURULU "AYÇİÇEK ÖNALIM FİYATI %40 YAĞ ORANLI AYÇİÇEĞİ İÇİN 3.850.-TL/TON"
TRAKYA BİRLİK %40 YAĞ ORANLI AYÇİÇEĞİ İÇİN 3.550.-TL/TON AVANS ÖDEMESİ GÜNCELLEMESİ
KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİNİN UZATILMASI HK.
ÜRETİCİLERİMİZE 86 MİLYON LİRA TARIMSAL DESTEK MÜJDESİ
TMO KAMUOYU AÇIKLAMASI: 2020 DÖNEMİ MISIR ALIM FİYATI
BAKAN PAKDEMİRLİ; 329,4 MİLYON LİRA ÇİĞ SÜT DESTEK ÖDEMESİ CUMA GÜNÜ HESAPLARA YATIYOR